Вас ми запрошуємо!

- створювати спільні проекти

- проводити зустрічі та виступи

Що це: методична служба?

Кому і для чого вона потрібна в дошкільному закладі?

Перш за все - вихователю. Сьогодні педагог повинен працювати з дітьми по-сучасному, а це означає: професійно, науково обґрунтовано, цілеспрямовано, цікаво, враховуючи індивідуальний підхід до кожної дитини, використовуючи сучасні технології, інтерактивні методи та прийоми, спираючись на гуманістичні принципи та високу моральність.

Методична служба в роботі з педагогічними працівниками спрямовує свої зусилля на:

· вивчення рівня професійної готовності до виховання та навчання дітей дошкільного віку;

· забезпечення умов для професійного та морального зростання;

· створення професійного інформаційного та освітньо-методичного середовища;

· впровадження сучасних освітніх інноваційних технологій у дошкіллі;

· інформаційно-методичну підтримку нових форм, методів і засобів навчання і виховання дітей та апробація їх в практичній діяльності;

· опрацювання елементів освітніх технологій та розроблення їх авторських модифікацій, адаптованих до конкретних умов;

· удосконалення самоосвітньої роботи;

· вивчення, узагальнення та популяризацію передового педагогічного досвіду;

· виявлення творчих та обдарованих педагогів, допомога їм в професійному зростанні;

· надання консультативної допомоги.

По друге - батькам, які зацікавленні в організації освітньо – виховної роботи з їх дітьми, хочуть бути активними учасниками життя в дошкільному закладі і мають для цього бажання та час.

Для батьків методична служба готова:

· надати консультації щодо виховання та розвитку їх малюка;

· порадити оптимальні шляхи виховання;

· відповісти на запитання по організації цікавого та повчального відпочинку для дошкільнят.

По третє – всім небайдужим громадянам, які невпинно працюють для духовно – морального зростання нашої громади і її маленьких громадян.

Вас ми запрошуємо!

- давайте спілкуватися